Olejový Pastel-Oil Pastel Paintings

Po letech práce s akvarelem jsem s nadšením vyzkoušela pro sebe něco zcela nového, olejový pastel. Technika je to odlišná, ale způsob práce je s akvarelem v něčem podobný. Také je třeba na světlá místa myslet dopředu. V této galerii Vám představuji následující obrázky: Jaro na Šmejkalce, Předjaří na Botiči, Ledňáček, Rozkvetlá třešeň,  Cesta u hájovny, Kameny na Šmejkalce, Vlčí máky, Jaro na Šmejkalce ll, Kosatce, Naštípané dřevo, obrázek nazvaný Opravdové horko, dvě krajiny ve formátu ACEO a Portrét kohouta.

 Po krátké pauze věnované akvarelu se k pastelu opět vracím s Vlčími máky, Krajinou se starou olší, dvěma krajinami z okolí hradu Házenburk, krajinou s osikami-předjaří, krajinou se starou švestkou-jaro a dalšími obrázky.

V této kolekci Vám představuji divoká zvířata tak, jak je mám ráda. V galerii se zobrazují obrázky mírně ořezané, je třeba na každý kliknout, aby se zobrazil celý. Pro ty, kdo si nejsou jistí, je tu daněk, divoké prase, medvěd, jelen s laní, jezevec, liška, los, rys, srnec, vlk a opět medvěd. Všechna tato zvířata je možné v naší přírodě potkat. Zatím poslední je tu lev (toho u nás v lese nepotkáte:-))

A přátelé, ještě to není všechno, následuje galerie s ptáčky namalovanými také olejovým pastelem. Nechte se vlákat do přírody.